Про компанію

Аудиторська фірма «Капітал Груп аудит» є однією з провідних аудиторських компаній на українському ринку аудиторських та консультаційних послуг.

Аудиторська фірма «Капітал Груп аудит»  акредитована при Аудиторській палаті України (Свідоцтво N 3634 видане за рішенням Аудиторської палати України від 15 липня 2005 р. за N 151, чинне до 14 липня 2015 р.  ), в 2010 р. успішно пройшла зовнішню перевірку впровадженої системи контролю якості аудиторських послуг, проведену Аудиторською палатою України.

Одним з основних пріоритетів діяльності Аудиторської фірми «Капітал груп аудит» є якісне надання всіх видів аудиторських та супутніх послуг суб`єктам господарювання. За роки своєї діяльності Фірма співпрацювала з більш ніж 300 українськими та зарубіжними компаніями.

Високий професіоналізм фірми отримав визнання в ділових колах, державних установах, серед професіоналів аудиторського товариства в Україні.

Окрім цього, аудиторська фірма «Капітал груп аудит» має багаторічний досвід праці з великими акціонерними товариствами та державними підприємствами найважливіших галузей економіки (паливно-енергетичний комплекс, зв’язок та телекомунікації, хімічна промисловість та інше).

Спеціалісти компанії: сертифіковані аудитори та бухгалтери (MBA, сертифікати аудитора, ACCA DipIFR (диплом з Міжнародних стандартів фінансової звітності), CAP/CIPA), зі значним практичним досвідом роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку, фінансів та господарського права.

Наш колектив - це згуртована команда професіоналів з великим досвідом і глибокими знаннями, що дозволяє надавати Клієнтам якісні послуги в області аудиту та консалтингу, а також своєчасно забезпечувати ефективну комплексну юридичну підтримку. Дотримання фахівцями нашої аудиторської фірми Кодексу етики і Міжнародних стандартів аудиту гарантує конфіденційність і професіоналізм.

Наша мета – надання професійних послуг, які підвищують цінність клієнта. Принципи нашої роботи відповідають сучасним вимогам бізнесу.