Вартість консультаційного обслуговування

Щоб зробити співробітництво з нашою Компанією найбільш зручним і найбільш вигідним для Вас ми розробили й пропонуємо Вам систему абонентського консультаційного обслуговування в рамках одного із пропонованих пакетів (Standard, Business, Elite). Така система припускає сплату Вами щомісячних платежів (залежно від обраного пакета) і вирішення нами Ваших питань у поточному режимі діяльності.

Крім того, система абонентського консультаційного обслуговування має ряд певних переваг:

Ви будете знати, що в будь-який передбачений договором час, можете звернутися до наших фахівців і вони будуть готові прийняти Ваше запитання, вивчити його й надати кваліфіковану й практичну консультаційну допомогу без додаткового узгодження вартості послуг й інших супутніх питань.

Вартість абонентського консультаційного обслуговування в порівнянні значно дешевше вартості рішення одноразових запитань і консультацій, поряд з можливістю рішення більшої кількості питань за меншу плату.

Вартість абонентського консультаційного обслуговування, в рамках обраного Вами пакета, не змінюється в межах дії договору, що дозволяє планувати свої витрати на період дії договору.

Завдяки систематичним діалогам, наші фахівці зможуть глибше вивчити Ваші потреби, специфіку діяльності й актуальних питань, що, в свою чергу, дозволить надавати відповіді саме з урахуванням такої специфіки й особливостей, а також пропонувати Вам власні розробки й пропозиції, спрямовані на оптимізацію податкових платежів і запобігання потенційних ризиків.

                                                       Спеціалісти Аудиторської компанії «Капітал Груп Аудит»: