Вартість аудиторських послуг

Вартість надання аудиторських послуг визначається відповідно до фактичних витрат часу на проведення аудиту та залежить від кваліфікації фахівця. Для того щоб визначити обсяг та вартість аудиторських послуг, в наданні яких Ви зацікавлені, зателефонуйте, будь-ласка, нашим фахівцям за тел. 528-26-55 або надішліть запит по e-mail: audit.capital@gmail.com і з Вами зв’яжуться протягом одного робочого дня.

Вартість необхідних Вам аудиторських послуг буде визначено, як тільки фахівець нашої компанії отримає необхідну інформацію щодо господарської діяльності майбутнього об’єкту перевірки та визначиться з обсягом робіт. Дана інформація може бути надана Вами шляхом:

Ми маємо прогресивний і сучасний підхід до ціноутворення, розуміючи, що потреби бізнесу значно різняться, і те, що тарифні ставки, прийнятні для одних компаній, можуть не підходити іншим.

Також ми упроваджуємо почасову оплату послуг для компаній і фізичних осіб, які знаходять цю цінову модель традиційною і найбільш відповідною ринковим умовам.